Boncuk Kahve Yanı Su Bardağı

Diğer resimler için tıklayınız...

Ürün Talep Formu

 
 
 
Benzer ürünler için lütfen tıklayınız...

Ürün Detayları

 Ürün Kodu A0923
 Ürün Kahve yanı su bardağı (125cc)
 Ambalaj Elle Taşınabilir Kraft Hediye Kutusu 


Boncuk Kahve Yanı Su Bardağı kurumsal firmalar için neden doğru bir hediye tercihidir?

Öncelikle şunu tüm içtenliğimizle belirtelim: O kadar şirin, o kadar hoş bir ürün olduk ki, bardağı kullanana çok keyif vereceğine kalpten inanıyoruz.

Biz tasarladığımız ürünlerin hem fonksiyonelliğine hem de görselliğine çok önem veririz. Ürünlerimizin sadece güzel gözükmesi yetmez. Sergi amaçlı rafa kaldırılıp kullanılmayan bir ürün bizim için doğru bir ürün değildir. Tüm tasarımlarımızda bu fikri aklımızdan çıkartmıyoruz. Bu sebeple Boncuk Su Bardağı’nın kullanılmasını önemsiyoruz. Zaten bardak o kadar renkli, insanı kullanmaya o kadar sevk ediyor ki, kahve içerken insanların su bardağı olarak sıklıkla tercih edecekleri bir ürün olacağına inanıyoruz.

Nazar boncuğu her zaman ilgi çeken bir objedir. Hem yerli hem yabancı tüm insanların keyif aldıkları ürünlerdir. Nazar boncuğu bizim kültürümüzde de popülerdir. Biz de nazar boncuğunu cam bardakların içine uygulamayı düşündük. Bu uygulamayı cam yüzeyinde resim olarak değil, tam tersine 3 boyutlu bir obje olarak bardağın içine yapıştırarak yapmak istedik. Böylece suyu içen kişiye ‘3 boyutlu’ görsel bir keyif vermeyi amaçladık.

Üründe kullandığımız nazar boncukları her biri kendinden renkli cam plakalardan kesilmektedir. Füzyon tekniği ile tek tek elle üretilmektedirler. Bardağın içine (sağlığa zararlı olmayan) özel yapıştırıcı ile yapıştırılmaktadır. 6 farklı ana rengi mevcuttur. Bardakların ağızlarında altın süslemeli simli boya kullanılmıştır. Elle taşınabilir kraft kutu içinde 2 adet olarak sunulmaktadır. (Yukarıdaki ürün resmine tıklanırsa, 2.kare olarak kutu resmi görülebilir.) Kutuların içinde bardakların hareket etmesini engelleyen özel seperatör sistemi mevcuttur. Kurumsal hediye, etkinlik hediye, kurumsal tanıtım arayışında olan firmalara, Boncuk Kahve Yanı Su Bardağı çok güzel bir alternatiftir. (Tasarım Atölyesi bölümümüzü incelerseniz, BOSCH firması için tasarladığımız ve bu bardakları kullandığımız Boncuk Kahve Seti uygulamasını görebilirsiniz.)

343c90a0-baa2-48f7-ab39-894ecfb8962d f0ccb41f-c831-46e0-8293-e832692ce89b d0cd955a-0310-4e20-8957-2f8e65c1f54f 5ccc0eec-2d8f-45f8-9909-5c32d3302abd