Boncuk Kahve Seti

Diğer resimler için tıklayınız...

Ürün Talep Formu

 
 
 
Benzer ürünler için lütfen tıklayınız...

Ürün Detayları

Ürün Kodu A0657 
Ambalaj Karton Hediye Kutusu
Ambalaj Ölçüsü 31 x 21.5 x 8cm  
Ürünler
- Porselen tabak (2 adet) 
- Altın kulplu porselen fincan (2 adet) 
- Nazar boncuğu objeli su bardağı (2 adet)   
 

 

Boncuk Kahve Seti kurumsal firmalar için neden doğru bir hediye tercihidir?

Boncuk Kahve Seti’ni oluşturmadan önce Boncuk Su Bardaklarını tasarladık. Boncuk su bardakları o kadar şirin, o kadar hoş ürün oldular ki, bardağı kullananlara çok keyif vereceklerine kalpten inandık. Durum böyle olunca, bu bardakları kullanarak yeni ne çıkartabiliriz? diye düşündük. Ve ortaya Boncuk Kahve Seti çıktı.

Nazar boncuğu her zaman ilgi çeken bir objedir. Hem yerli hem yabancı tüm insanların keyif aldıkları ürünlerdir. Nazar boncuğu bizim kültürümüzde de popülerdir. Biz de nazar boncuğunu cam bardakların içine uygulamayı düşündük. Bu uygulamayı cam yüzeyinde resim olarak değil, tam tersine 3 boyutlu bir obje olarak bardağın içine yapıştırarak uygulamak istedik. Böylece suyu içen kişiye ‘3 boyutlu’ görsel bir keyif vermeyi amaçladık.

Üründe kullandığımız nazar boncukları her biri kendinden renkli cam plakalardan kesilmektedir. Füzyon tekniği ile tek tek elle üretilmektedirler. Bardağın içine (sağlığa zararlı olmayan) özel yapıştırıcı ile yapıştırılmaktadır. 6 farklı ana rengi mevcuttur. Bardakların ağızlarında altın süslemeli simli boya kullanılmıştır.

Boncuk Kahve Seti’nin kendisi gibi çok estetik el yapımı karton hediye kutusu vardır. Kutu mıknatıs kapaklıdır. Kapağında altın varak ile basılan nazar boncuk motifi vardır. Dolayısıyla kapak tasarımı set ile uyumludur. Kapağın boş kısımlarına firma logo uygulaması da yapılabilir. Bu alternatif birçok firmaya kendi kurumsal tanıtımlarını yapmak iyi bir fırsat sağlamaktadır. Kurumsal hediye, etkinlik hediye, kurumsal tanıtım arayışında olan firmalara, Boncuk Kahve Seti çok prestijli bir seçenektir.

Türk kahvesi fal bakmak için kullanılır. Geleneksel olarak, kahve fincanının içindeki tortuların şekilleri ve dağılımları, bir fal bakıcısına gelecekle ilgili ipuçları vermek için yorumlanır. Bu gelenek, Türk kültüründe hala yaygın olarak uygulanmaktadır. Türk kahvesi sanatı, kahvenin üzerine yapılan şekiller ve tasarımlarla ilgilidir. Kahve köpüğü üzerine yapılan bu sanat, Türk kültüründe önemli bir yer tutar ve birçok kahve dükkanında ustalar tarafından yapılmaktadır. Bu sanat, dünya genelinde de giderek popüler hale gelmektedir.

343c90a0-baa2-48f7-ab39-894ecfb8962d f0ccb41f-c831-46e0-8293-e832692ce89b d0cd955a-0310-4e20-8957-2f8e65c1f54f 5ccc0eec-2d8f-45f8-9909-5c32d3302abd

Bu videoda BOSCH için ürettiğimiz Boncuk Kahve Seti var. BOSCH kendi organizasyonunda bu keyifli setleri dağıttı. Setin standart kutusunda değişiklik yapmadık. Sadece kapağa ‘beyaz varak’ firma logosunu bastık. Nazar boncuk renklerinde ‘kobalt mavi’ ve ‘BOSCH kırmızısını’ kullandık.