Seyahat Portföyü + Pasaportluk

Diğer resimler için tıklayınız...

Ürün Talep Formu

 
 
 
Benzer ürünler için lütfen tıklayınız...

Ürün Detayları

Ürün Kodu A0517 
Ambalaj  Şeffaf poşet
Ürün Ölçüsü (Portföy)  12 x 23cm 
Ürün Ölçüsü (Pasaportluk)  14 x 10cm 
Ürün   
- Seyahat Portföyü
- Pasaportluk


Seyahat Portföyü + Pasaportluk kurumsal firmalar için neden doğru bir hediye tercihidir?

Firmaların kurumsal hediye amaçlı aradıkları önemli alternatiflerden biri de ofis hediye setleridir. Hediyeyi alan kişinin ürünü gündelik hayatında devamlı kullanması, ürünün ofiste göz önünde bulunması en çok arzu edilen sonuçtur. Bu sebeple bize ofis kullanımına yönelik farklı tasarımlar hakkında yeni çalışmalarımızın olup olmadığı hakkında soru gelir.  

Günümüzde iş ve turistik seyahat yapmak çok normal bir olay halini aldı. Böyle bir cümle kurmak belki 30 yaş altındaki kişiler için garip gelebilir ama bir zamanlar uçakla yurtdışı ve yurtiçi seyahatine çıkmak özel bir statü göstergesiydi. Artık öyle olmadığına göre, yurtdışı ulaşım ve gezi yapmak normal bir durum aldığına göre, biz de gezmeyi sevenler için bir ürün düşündük; seyahat portföyü + pasaportluk. Pratik kullanıma uygun bir tasarım yaparak bu 2 üründen bir set yapmak istedik. Yaptığımız farklı çalışmalar sonunda kahve renkli hakiki deri ve gri keçenin çok iyi bir ikili olduğunu fark ettik. Hem materyal hem renk olarak birbirine çok yakışan bir kombinasyon oldular. Kişilerin gezileri sırasında bilet, boarding kart, nakit para, pasaport gibi özel eşyalarını koyacakları ergonomik bir ürün olarak tasarlandık. Ayrıca ürün üzerine firmaların kurumsal tanıtımları için arzu ettikleri logo uygulamalarını yapabiliyoruz. Natürel deri kabartma logoya imkân veren harika bir materyaldir. Logo uygulamasından sonraki adım ürünün kişiselleştirilmesidir. Hediyeyi alacak kişinin ismini kalıp ile kabartma olarak basıp, tamamen kişiye özel son derece prestijli bir ürün hazırlayabiliyoruz. Kurumsal hediye, etkinlik hediye, kurumsal tanıtım arayışında olan firmalara, Seyahat Portföyü + Pasaportluk çok güzel bir alternatiftir. Özellikle turizm sektöründeki firmalar müşterilerine keyifle hediye edebilirler.  

Çanta (İş) malzeme ve uygulama olarak Seyahat Portföyü + Pasaportluk’a benzer bir üründür. Bileşim firması için yaptığımız logolu ve kişiselleştirilmiş ürünü Tasarım Atölyesi bölümümüzde inceleyebilirsiniz.

343c90a0-baa2-48f7-ab39-894ecfb8962d f0ccb41f-c831-46e0-8293-e832692ce89b d0cd955a-0310-4e20-8957-2f8e65c1f54f 5ccc0eec-2d8f-45f8-9909-5c32d3302abd