Tablet Kılıfı

Diğer resimler için tıklayınız...

Ürün Talep Formu

 
 
 
Benzer ürünler için lütfen tıklayınız...

Ürün Detayları

Ürün Kodu  A0516 
Ambalaj  Ham Bez Torba 
Ürün Ölçüsü  27 x 22 x 3cm 
Ürün  Natürel deri ve keçe karışımı tablet kılıfı 

Tablet Kılıfı kurumsal firmalar için neden doğru bir hediye tercihidir?

Firmaların kurumsal hediye amaçlı aradıkları önemli alternatiflerden biri de ofis hediye setleridir. Hediyeyi alan kişinin ürünü gündelik hayatında devamlı kullanması, ürünün ofiste göz önünde bulunması en çok arzu edilen sonuçtur. Bu sebeple bize ofis kullanımına yönelik farklı tasarımlar hakkında yeni çalışmalarımızın olup olmadığı hakkında soru gelir.  

Tablet kılıfı düşüncesi de bu tip yönlendirmeler sonucu ete kemiğe büründü. Artık tablet kullanımı hayatımızın bir parçası olmuş durumdadır. Tableti koruma amaçlı bir kılıf cazip bir hediyedir. Yaptığımız farklı çalışmalar sonunda kahve renkli hakiki deri ve gri keçenin çok iyi bir ikili olduğunu fark ettik. Hem materyal hem renk olarak birbirine çok yakışan bir kombinasyon oldular. Kılıf, gündelik hayatta ihtiyacımız olan farklı kırtasiye ürünlerini de içinde barındıracak şekilde tasarlandı. Ayrıca ürün üzerine firmaların kurumsal tanıtımları için arzu ettikleri logo uygulamalarını yapabiliyoruz. Natürel deri kabartma logoya imkân veren harika bir materyaldir. Logo uygulamasından sonraki adım ürünün kişiselleştirilmesidir. Hediyeyi alacak kişinin ismini kalıp ile kabartma olarak basıp, tamamen kişiye özel son derece prestijli bir ürün hazırlayabiliyoruz.  

Ve tabi ki her zaman çok önem verdiğimizi hediye sunumu: Ham bezden diktiğimiz torbamız, natürel bir ürün olan tablet kılıfı için harika bir ambalaj oldu. Birçok firma için ham torbanın üzerine renkli serigrafı logo baskısı yaptık. Bu uygulama da firmalara kurumsal tanıtımlarında avantaj sağlıyor. Kurumsal hediye, etkinlik hediye, kurumsal tanıtım arayışında olan firmalara, Tablet Kılıfı çok güzel bir alternatiftir.

Çanta (İş) malzeme ve uygulama olarak Tablet Kılıfı’na benzer bir üründür. Bileşim firması için yaptığımız logolu ve kişiselleştirilmiş ürünü Tasarım Atölyesi bölümümüzde inceleyebilirsiniz.

343c90a0-baa2-48f7-ab39-894ecfb8962d f0ccb41f-c831-46e0-8293-e832692ce89b d0cd955a-0310-4e20-8957-2f8e65c1f54f 5ccc0eec-2d8f-45f8-9909-5c32d3302abd