Bektaşi Kahve Seti

Diğer resimler için tıklayınız...

Ürün Talep Formu

 
 
 
Benzer ürünler için lütfen tıklayınız...

Ürün Detayları

Ürün Kodu  A0624 
Ambalaj  Karton Hediye Kutusu (Özel Kağıt) 
Ambalaj Ölçüsü  14 x 14 x 10.5cm 
Ürünler   
- 'Rumi' desenli porselen fincan + tabak (1 adet) 
- Nostaljik metal kapak  

 

Bektaşi Kahve Seti kurumsal firmalar için neden doğru bir hediye tercihidir?

Tek kişilik kahve seti ile ilgili düşüncelerimizi uzun uzadıya Bekar Kahve Seti’nin açıklama bölümünde anlattığımız için burada çok fazla o detaya girmek istemiyoruz. Ama şunu açık yüreklilikle söylemek gerekir ki, bu konuda gereksiz bir tutuculuk sergilemişiz. Tek kişilik kahve setleri o kadar başarılı oldu ve yerli yabancı kişi ve kurumlar tarafında istendi ki, çeşitli alternatifler üretmek zorunlu oldu. Bektaş Kahve Seti’nin çıkışı da böyle bir ihtiyaçtan doğdu.  

Bektaşi Kahve Seti’nin atası iki kişilik bir set olan Rumi Kahve Seti’dir. Rumi Kahve Seti kadar bereketli setimiz azdır. O kadar beğenildi ki, tek kişiliği, dört kişiliği, lokumluk eklenmiş versiyonu ve altı kişiliği yapıldı. Bu setlerin ana figürü olan porselen fincan, tabak ve metal kapağıdır. Tüm setlerde bu üçlü kullanılır. Bu kombinasyonun 2 önemli özelliği vardır:

1) Porselen fincan espresso fincanıdır. Dolayısıyla yabancılara hediye edilmesi durumunda, kendi ülkelerinde de rahatlıkla kullanabilirler. Fincanın üzerinde gerçek altınla ‘rumi’ motifi uygulanmıştır. Böylece geleneksel bir Türk motifi ile otantik bir set oluşturulmuştur.

2) Fincanın üzerindeki kapaktır. Kahve köpüğünün esas işlevlerinden en önemlisi kahvenin soğumasını engellemektir. Bu kapak kahvenin sıcak tutulmasına yardım etmektedir. Ayrıca kapağın tutamağı son derece estetik bir şekilde üretilmiştir.  

Firmalar hediye kutusuna çok önem verirler. Bektaşi Kahve Setinin hediye kutusuyla keyifli bir sunumu vardır. Setin kutusu el yapımı karton kutudur. Kahve setinin hediye kutusunun kapağına altın varak firma logosunu basabildiğimiz için, kurumsal hediye amacına tam uyar. Böylece firmalar kendi kurumsal tanıtımlarını bu kurumsal hediye ile yapabilirler. Fincan ve tabaklara transfer baskı yöntemiyle firma logosunu da işleyebiliyoruz. Bu uygulama da firmalara kurumsal tanıtımlarında avantaj sağlıyor. Kurumsal hediye, etkinlik hediye, kurumsal tanıtım arayışında olan firmalara, Bektaşi Kahve Seti çok güzel bir alternatiftir. Bu setin en güzel uygulamalarından birisi The Grand Tarabya için hazırladığımız hediye örneğidir. Ürünü Tasarım Atölyesi bölümünde inceleyebilirsiniz.

343c90a0-baa2-48f7-ab39-894ecfb8962d f0ccb41f-c831-46e0-8293-e832692ce89b d0cd955a-0310-4e20-8957-2f8e65c1f54f 5ccc0eec-2d8f-45f8-9909-5c32d3302abd