Çelebi Kahve Lokumluk Seti

Diğer resimler için tıklayınız...

Ürün Talep Formu

 
 
 
Benzer ürünler için lütfen tıklayınız...

Ürün Detayları

Ürün Kodu  A0601
Ambalaj  Karton Hediye Kutusu
Ambalaj Ölçüsü  26 x 26 x 8cm 
Ürünler   
- Kaftan tasarımlı tepsi (1 adet)
- Porselen fincan ve zarfı (1 adet) 
- Lokumluk (1 adet) 

 

 

Çelebi Kahve Lokumluk Seti kurumsal firmalar için neden doğru bir hediye tercihidir?

Bazı ürünler kısmetlidir. Tasarımı sırasında zevk alırsınız, üretim aşaması sizi yormaz ve ortaya çıkınca da hemen diğer ürünlerden bir adım öne çıkarlar. Çelebi Kahve Seti de böyle bir ürün oldu.  

Çelebi Kahve Lokumluk Setini tasarlamamızdaki temel amaç, kurumsal hediye arayan firmalara farklı bir öneri getirmekti. Kurumsal hediye arayışındaki firmalar, devamlı farklı ve yenilikçi bir kurumsal hediye alternatifi sunmamızı beklerler. Kahve setlerinde de metal alternatiflerimiz fazla değildi. Kahvenin yanında lokumluğun olması da arzu ettik. Çelebi Kahve Lokumluk Seti bu isteklerimizi karşıladı.  

Firmalar, hediye kutusuna çok önem verirler. Çelebi Kahve Lokumluk Setinin hediye kutusuyla keyifli bir sunuma sahiptir. Çelebi Kahve Lokumluk Setinin karton kutusu vardır. Kapakları mıknatıslıdır. Kutuda kullandığımız kağıdı özeldir. Kahve setinin hediye kutusunun kapağına altın varak firma logosunu basabildiğimiz için, kurumsal hediye amacına tam uyar. Böylece firmalar kendi kurumsal tanıtımlarını bu kurumsal hediye ile yapabilirler.  

Çelebi Kahve Lokumluk Kahve Setinin ana malzemesi pirinçtir. Pirinç üzerinde çalışmaya uygun bir metaldir. Fincan zarfının kulpunu lazerle firma logolu olarak kesebiliyoruz. Tepsinin iç bölümüne firma logosunu işleyebiliyoruz. Bu uygulama firmalara kurumsal tanıtımlarında avantaj sağlıyor. Kurumsal hediye, etkinlik hediyesi, kurumsal tanıtım arayışında olan firmalara, Çelebi Kahve Lokumluk Seti çok güzel bir alternatiftir. Özgüven için yeni yıl hediyesi olarak ürettiğimiz seti Tasarım Atölyesi bölümünde görebilirsiniz. Setin hem tepsisinde hem de fincan kulplarında firma logosunu kullandık. Ayrıca kutu kapağında altın varak firma logosunu bastık.

343c90a0-baa2-48f7-ab39-894ecfb8962d f0ccb41f-c831-46e0-8293-e832692ce89b d0cd955a-0310-4e20-8957-2f8e65c1f54f 5ccc0eec-2d8f-45f8-9909-5c32d3302abd
İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi için hazırladığımız sette de aynı uygulamaları yaptık. Bu videoda Göç İdaresi’nin kurumsal kimliğini Çelebi Kahve Lokumluk Setine nasıl uyarladığımızı izleyeceksiniz.