Paşa Kahve Fincan Seti

Diğer resimler için tıklayınız...

Ürün Talep Formu

 
 
 
Benzer ürünler için lütfen tıklayınız...

Ürün Detayları

Ürün Kodu  A0608
Ambalaj  Karton Hediye Kutusu
Ambalaj Ölçüsü  33 x 33 x 7cm 
Tepsi Ölçüsü  27 x 17.5 x 3cm 
Ürünler   
- Pirinç Tepsi
- Kahve fincan takımı (2 adet)   

 

 

Paşa Kahve Fincan Seti kurumsal firmalar için neden doğru bir hediye tercihidir?

Paşa Kahve Fincan Seti gerçek manada çok premium bir settir. Bu seti tasarlamamızdaki temel amaç, üst düzey kurumsal hediye arayan firmalara ‘özel’ bir öneri getirmekti. Kurumsal hediye arayışındaki firmalar, devamlı farklı ve yenilikçi bir kurumsal hediye alternatifi sunmamızı beklerler. Firmalar, hediye kutusuna çok önem verirler. Paşa Kahve Fincan Setinin el yapımı karton hediye kutusuyla keyifli bir sunumu, çok zengin bir duruşu vardır. Kahve setinin hediye kutusunun kapağına altın varak firma logosunu basabildiğimiz için, kurumsal hediye amacına tam uyar. Böylece firmalar kendi kurumsal tanıtımlarını bu kurumsal hediye ile yapabilirler.  

Paşa Kahve Setinin metal (pirinç) malzemeden üretilmesi bize birçok avantaj sağlıyor. Fincan zarfının kulpunu lazerle firma logolu olarak kesebiliyoruz. Tepsiye firma logosunu işleyebiliyoruz. Bu uygulama da firmalara kurumsal tanıtımlarında avantaj sağlıyor. Pirinç malzeme el patinesi ile eskitilerek otantik bir görüntü verilmektedir. Kurumsal hediye, etkinlik hediyesi, kurumsal tanıtım arayışında olan firmalara, Paşa Kahve Fincan Seti çok güzel bir alternatiftir.  

Tasarım Atölyesi bölümümüzde Tümosan için ürettiğimiz setleri görebilirsiniz. Setler Tümosan'ın kurumsal kimliği ile harika bir bütün oluşturdular. Ayrıca Tupperware için hazırlanan kahve fincanını da incelemenizi özellikle öneririz.

343c90a0-baa2-48f7-ab39-894ecfb8962d f0ccb41f-c831-46e0-8293-e832692ce89b d0cd955a-0310-4e20-8957-2f8e65c1f54f 5ccc0eec-2d8f-45f8-9909-5c32d3302abd

Mandarin Otel | Tepsi büküm işlemi

Mandarin Otel | Fincan kulp kaynağı
Yukarıda `Mandarin Oriental Otel Bodrum` için tasarlayıp ürettiğimiz ikonik kahve setinin videosunu izleyeceksiniz. Ayrıca tepsi ve fincan kulplarının üretimine dair videolar da çok keyiflidir... Bu set o kadar meşhur oldu ki, dünyanın birçok ünlü şehrindeki (Londra, Münih, New York, Moskova, Riyad, Dubai) Mandarin Oriental Otel`de seçkin müşterilere hediye edildiler ve edilmekteler...
İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi için hazırladığımız sette de aynı uygulamaları yaptık. Bu videoda Göç İdaresi’nin kurumsal kimliğini Paşa Kahve Setine nasıl uyarladığımızı izleyeceksiniz.