Sedefkar Çay / Kapuçino Seti

Diğer resimler için tıklayınız...

Ürün Talep Formu

 
 
 
Benzer ürünler için lütfen tıklayınız...

Ürün Detayları

Ürün Kodu A0653
Ambalaj  Cilalı Ahşap Kutu 
Kapak  Sentetik sedef kakma uygulaması 
Kutu Ölçüsü  32 x 21 x 10.5cm
Ürünler
- Geleneksel motifli porselen tabak (2 adet) 
- Altın kulplu porselen fincan (2 adet) 

 

 

Sedefkar Çay / Kapuçino Seti kurumsal firmalar için neden doğru bir hediye tercihidir?

Kahve ve çay setlerimizde ağırlıklı olarak geleneksel porselen kahve fincanı ve cam bardakları kullandık. Kurumsal hediye arayışındaki firmalar, devamlı farklı ve yenilikçi bir kurumsal hediye alternatifi sunmamızı isterler. Bu seferki tasarımımızda büyük boy porselen bir fincan seçtik. Amacımız hem çay hem de kapuçino içmekte kullanılacak porselen bir ürün ile hediye seti oluşturmaktı. Sedefkar Çay / Kapuçino Seti’ni tasarlama maceramız bu düşünce ile başladı.  

Set iki kişilik porselen fincan ve tabak içermektedir. Son dönemde porselen ve cam ürünlerin dekorlanmasında kullandığımız ‘kumlama’ tekniğini bu sette de uyguladık. Keyifli bir desen seçtik. Kumlama uygulaması tamamen elle yapılır. Bu teknik ile porselen yüzeyler kum ile aşındırılır. Bu aşındırma ile yüzeyde istenilen motifler elde edilir. Kumlanan yüzeylerde 2 boyutlu bir derinlik oluşur. Bu uygulama, porselen yüzeyine yapılan geleneksel düz (boyut hisse vermeyen) desen uygulamalarından çok daha ‘klas’ bir görüntüye sahiptir. Motifler başta altın olmak üzere gümüş, bakır gibi değişik renklerle boyanarak harika görüntüler elde edilir. Kumlama ile porselen ve cam yüzeylere firma logolarını da işlemek mümkündür. Bu uygulama firmalara kurumsal tanıtımlarında avantaj sağlıyor. Bu sette en çok tercih edilen renk olan altını uyguladık.    

Sedefkar Çay / Kapuçino Seti’nin cilalı ahşap hediye kutusu vardır. Setin kutusu ‘mobilya’ tadında, harika bir işçilik ile üretilmiştir. Kapak üzerinde sentetik sedef uygulanmıştır. Sedefin motifi porselen fincanda kumlanarak uygulanan desen ile aynıdır. Böylece son derece estetik bir uyum yakalanmıştır. Kutunun içindeki blok sünger ürünlere harika bir koruma sağlamaktadır. Sedefkar’ın çok keyifli bir sunumu olduğu için, kurumsal hediye amacına tam uyar. Firmalar kurumsal tanıtımlarını yapabilirler. Arzu edilirse, ahşap kutu kapağına lazerle firma logosunu yazabilir. Bu uygulama firmalara kurumsal tanıtımlarında avantaj sağlıyor.  Kurumsal hediye, etkinlik hediye, kurumsal tanıtım arayışında olan firmalara, Sedefkar Çay / Kapuçino Seti çok prestijli bir seçenektir.

343c90a0-baa2-48f7-ab39-894ecfb8962d f0ccb41f-c831-46e0-8293-e832692ce89b d0cd955a-0310-4e20-8957-2f8e65c1f54f 5ccc0eec-2d8f-45f8-9909-5c32d3302abd