Oleo Zeytinyağı + Zeytin Fidesi Seti

Diğer resimler için tıklayınız...

Ürün Talep Formu

 
 
 
Benzer ürünler için lütfen tıklayınız...

Ürün Detayları

Ürün Kodu M0217
Ambalaj   Natürel Ahşap Kutu 
Kapak  Lazerle 'Midas Ağacı' Uygulaması  
Ambalaj Ölçüsü  20 x 12 x 34cm 
Ürünler
- Gemlik tipi Zeytin Fidesi (Özel saksı içinde)
- Midas Natürel Yeşil Zeytin Sızması 0.6 (500ml) 
 
(*)   MONDE SELECTION (Bruksel) Komitesi ''2007 World Selection'' Yarışması'nda MİDAS Yeşil Zeytin Sızması 0.6'yı ''ALTIN MADALYA'' ile ödüllendirmiştir.
(**) Fidelerin boyu dönemsel olarak farklılık gösterebilir.


Natürel zeytinyağı setleri kurumsal firmalar için neden doğru bir hediye tercihidir?

En sonda söyleyeceğimizi hemencecik söyleyelim: Soğuk sıkım sızma zeytinyağı muhteşem bir lezzettir… Sağlıklıdır... Tamamen doğal yöntemlerle üretilmektedirler… Üretim tekniği 4.000 senedir değişmeyen efsane bir meyve suyudur…

Yeni yıl zamanında dağıtılan hediye setleri başta olmak üzere birçok gurme hediye setinde klişeleşmiş ürünler kullanılır. Bu ürünler hediyeyi alan kişilerde artık bir heyecan uyandırmadığı gibi, farklı hayat görüşleri olan kişilerde memnuniyetsizlik de oluşturabilmektedir. Halbuki genel ticari tanıtımlarda, her kesimden insanı hoşnut edecek, dolayısıyla ürünlerin her kesime satılmasına fayda sağlayacak bir pazarlama ve tanıtım faaliyeti yürütmek esastır.

Biz de bu düşünceden yola çıkarak; hem sağlıklı, hem lezzetli, hediyeyi alan kişinin gerçekten memnun olacağı, gönül rahatlığıyla evine götürebileceği, ailesiyle birlikte sofra keyfi yapabileceği bir zeytinyağı seti tasarlamak istedik.

OLEO Zeytinyağı + Zeytin Fidesi Setini özel bir kurumsal hediye yapan nedir?

OLEO Zeytinyağı + Zeytin Fidesi Setini özel kılan en önemli konu, setin içindeki natürel, doğal, lezzetli sızma zeytinyağıdır. Setin içinde bulunan ve dekoratif cam şişede sunulan Midas Sızma Zeytinyağı, 1899 yılından beri süre gelen bir aile geleneğinin birikimidir. Edremit’teki aile zeytinliklerinden topladığımız zeytinleri, 4 saat sonra kendi tesislerimizde sıkıyoruz ve birinci sınıf sızma zeytinyağını üretiyoruz. 2007 yılında Brüksel’de katıldığımız uluslararası zeytinyağı yarışmasında altın madalya almış bir üründür. Ve bu natürel sızma zeytinyağlarını gurme setlerimizde kullanıyoruz.

Setin içinde bulunan zeytin fidesi, sete çok keyifli bir kişilik kattı. Barışın simgesi zeytin fidesini el yapımı özel saksısı içinde sunuyoruz.

OLEO Zeytinyağı + Zeytin Fidesi Setini tasarlarken dikkat ettiğimiz önemli detaylardan biri de kurumsal hediye arayan firmalara farklı bir öneri getirmekti. Kurumsal hediye arayışındaki firmalar, devamlı değişik kurumsal hediye alternatifleri sunmamızı isterler. Özellikle sunuma, yani hediye kutusuna çok önem verirler. OLEO Zeytinyağı + Zeytin Fidesi Setinin ahşap hediye kutusuyla keyifli bir sunumu olduğu için, kurumsal hediye amacına tam uyar. Zeytinyağı setinin kutu kapağına lazer ile firma logosunu yazabiliyoruz. Hatta hediyeyi alacak kişinin de adını yazabiliyoruz. Böylece firmalar kurumsal tanıtımlarını son derece prestijli bir ambalaj ile yapabilirler. Kurumsal hediye, etkinlik hediyesi, kurumsal tanıtım arayışında olan firmalara, OLEO Zeytinyağı + Zeytin Fidesi Seti çok lezzetli ve sağlıklı bir alternatiftir.

OLEO'nun kapak tasarımı çok keyifli oldu. Midas zeytin ağacını, hem lazerle kazıma hem de ahşaba kesme işlemini aynı anda uygularak ortaya çıkardık. Bu farklı bir uygulama oldu ve bu tarz uygulamadan ilham alarak Migros hediye kutularını ürettik. Migros hediye ahşap kutu örneğini Tasarım Atölyesi bölümümüzde inceleyebilirsiniz.

Aşağıdaki videoda, 'WİLO Pompa' için yaptığımız özel tasarımın kapak çalışmasını göreceksiniz. Lazerle hem kazıma hem de kesme işlemi gerçekleştirdik. Muhteşem bir ahşap kapak oldu... 

343c90a0-baa2-48f7-ab39-894ecfb8962d f0ccb41f-c831-46e0-8293-e832692ce89b d0cd955a-0310-4e20-8957-2f8e65c1f54f 5ccc0eec-2d8f-45f8-9909-5c32d3302abd

`Wilo Pompa` için tasarladığımız Zeytinyağı + Zeytin Fidesi Seti`nin detaylarını bu videoda izleyebilirsiniz...

Wilo Pompa | Ahşap kapak üzeri logo uygulaması

Bu videoda, dış cephe ısı yalıtımı konusunda sektörün öncü firmalarından STO için yaptığımız farklı bir tasarımı izleyeceksiniz. STO`nun ikonik kovalarının içine bonsai zeytin fidesi koyduk. Zeytin fidesinin yanında taze sıkım Midas Erken Hasat Sızma Zeytinyağı`nı keyifli şişesinde verdik. Ahşap kutunun kapağının üst köşesine firma logosunu lazerle yazdık. Zarif bir yeni yıl hediyesi oldu...