Oliva Zeytinyağı + Sabun Seti

Diğer resimler için tıklayınız...

Ürün Talep Formu

 
 
 
Benzer ürünler için lütfen tıklayınız...

Ürün Detayları

Ürün Kodu M0210
Ambalaj  Cilalı Ahşap Kutu 
Kapak  Kabartma Rölyef 
Kutu Ölçüsü 15.5 x 28 x 9cm
Ürün   
- Midas Natürel Sızma 0.8 (250ml) 
- Saf Zeytinyağı Sabunu (2adet x 180gr) 

 

(*) MİDAS Natürel Sızma Zeytinyağı 0.8, dünyanın en iyi zeytinyağlarının toplandığı ''L'extravergine 2007, 2008 ve 2009'' kataloğuna üst üste 3 yıl girmiştir.

 

Natürel zeytinyağı setleri kurumsal firmalar için neden doğru bir hediye tercihidir?

En sonda söyleyeceğimizi hemencecik söyleyelim: Soğuk sıkım sızma zeytinyağı muhteşem bir lezzettir… Sağlıklıdır... Tamamen doğal yöntemlerle üretilmektedirler… Üretim tekniği 4.000 senedir değişmeyen efsane bir meyve suyudur…  

 

Yeni yıl zamanında dağıtılan hediye setleri başta olmak üzere birçok gurme hediye setinde klişeleşmiş ürünler kullanılır. Bu ürünler hediyeyi alan kişilerde artık bir heyecan uyandırmadığı gibi, farklı hayat görüşleri olan kişilerde memnuniyetsizlik de oluşturabilmektedir. Halbuki genel ticari tanıtımlarda, her kesimden insanı hoşnut edecek, dolayısıyla ürünlerin her kesime satılmasına fayda sağlayacak bir pazarlama ve tanıtım faaliyeti yürütmek esastır.   Biz de bu düşünceden yola çıkarak; hem sağlıklı, hem lezzetli, hediyeyi alan kişinin gerçekten memnun olacağı, gönül rahatlığıyla evine götürebileceği, ailesiyle birlikte sofra keyfi yapabileceği bir zeytinyağı seti tasarlamak istedik.    

 

Oliva Zeytinyağı + Sabun Setini özel bir kurumsal hediye yapan nedir?

Samimiyetle söylemek gerekirse, setin ilk tanıtımını yaptığımız zaman müşterilerimiz zeytinyağını ve sabunu aynı ahşap hediye kutusu içinde sunmamızı yadırgadılar. Halbuki çıkış noktamız; zeytinyağını sıvı ve katı halde kombine etmekti… Yani sıvı zeytinyağı ve saf zeytinyağından yapılan sabun… Bu fikir çok beğenildi ve inanılmaz teveccüh gördü…    

 

Oliva Zeytinyağı + Sabun Setini özel kılan en önemli konu, setin içindeki natürel, doğal, lezzetli sızma zeytinyağıdır. Setin içinde bulunan ve dekoratif cam şişede sunulan Midas Sızma Zeytinyağı, 1899 yılından beri süre gelen bir aile geleneğinin birikimidir. Edremit’teki aile zeytinliklerinden topladığımız zeytinleri, 4 saat sonra kendi tesislerimizde sıkıyoruz ve birinci sınıf sızma zeytinyağını üretiyoruz. Ve bu natürel sızma zeytinyağlarını gurme setlerimizde kullanıyoruz. Setin diğer ögeleri sabunlar da saf zeytinyağından yapılan katkısız sabunlardır.  

 

Oliva Zeytinyağı + Sabun Setini tasarlarken dikkat ettiğimiz önemli detaylardan biri de kurumsal hediye arayan firmalara farklı bir öneri getirmekti. Kurumsal hediye arayışındaki firmalar, devamlı değişik kurumsal hediye alternatifleri sunmamızı isterler. Özellikle sunuma, yani hediye kutusuna çok önem verirler. Oliva Zeytinyağı + Sabun Setinin ceviz cilalı ahşap hediye kutusuyla keyifli bir sunumu olduğu için, kurumsal hediye amacına tam uyar. Zeytinyağı setini ilk çıkardığımız zaman kutunun kapağına lazer ile firma logosunu yazıyorduk. Hala bu uygulamamız var. (Aşağıdaki videoda DEİK için hazırladığımız lazer uygulanmış kutu kapağını görebilirsiniz.) Hatta hediyeyi alacak kişinin adını da yazabiliyoruz. Böylece firmalar kurumsal tanıtımlarını son derece prestijli bir ambalaj ile yapabilirler. Son dönemde kutu kapağına altın boyalı, üç boyutlu rölyef yapıştırıyoruz. Bu uygulama da sete çok prestijli bir görünüm kazandırıyor. Kurumsal hediye, etkinlik hediyesi, kurumsal tanıtım arayışında olan firmalara, Oliva Zeytinyağı + Sabun Seti çok lezzetli ve sağlıklı bir alternatiftir.

343c90a0-baa2-48f7-ab39-894ecfb8962d f0ccb41f-c831-46e0-8293-e832692ce89b d0cd955a-0310-4e20-8957-2f8e65c1f54f 5ccc0eec-2d8f-45f8-9909-5c32d3302abd
DEİK Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu için çalıştığımız `Zeytinyağı Gurme Seti`nin tasarımında `Oliva` isimli setimizden ilham aldık. 250ml olan sızma zeytinyağı şişemizi 500ml`lik daha büyük bir şişe ile revize ettik. Sızma zeytinyağı olarak, MONDE SELECTION (Brüksel) Komitesi’nin `2007 World Selection` Yarışması`nda altın madalya ile ödüllendirdiği MİDAS Yeşil Zeytin Sızması’nı kullandık. Orijinal sette 2 adet bulunan `Midas Saf Zeytinyağı Sabunları`ndan birinin yerine `Yeşil Çizik Zeytin` koyduk. Kapağa lazer ile DEİK logosunu uyguladık.