Sultaniye Kahve Seti

Diğer resimler için tıklayınız...

Ürün Talep Formu

 
 
 
Benzer ürünler için lütfen tıklayınız...

Ürün Detayları

Ürün Kodu  A0638
Ambalaj  Karton Hediye Kutusu
Ambalaj Ölçüsü  42.5 x 17 x 8.5cm 
Ürünler   
- 'Osmanlı' motifli porselen tabak (6 adet) 
- Altın kulplu porselen fincan (6 adet)  Sultaniye Kahve Seti kurumsal hediye seti arayışındaki firmalar için neden doğru  bir hediye tercihidir?

Çok keyifli bir desenimiz vardı. Bu deseni altılı bir sette değerlendirmek istedik. Adına da Sultaniye Kahve Seti dedik. Sultaniye Kahve Seti’ni tasarlamamızdaki temel amaç, özel kişilere verilmek üzere prestijli kurumsal hediye arayan firmalara farklı bir öneri getirmekti. Kurumsal hediye arayışındaki firmalar, devamlı farklı ve yenilikçi bir kurumsal hediye alternatifi sunmamızı beklerler. Sultaniye Kahve Seti bu beklentiye en güzel şekilde cevap veriyor.


Firmalar, hediye kutusuna çok önem verirler. Sultaniye Kahve Seti’nin el yapımı karton hediye kutusuyla keyifli bir sunumu vardır. Hem porselen tabaklarda hem de kutunun kapağında uygulanan motif aynıdır. Bu uyum sete son derece büyük bir prestij kazandırıyor. 

Porselen ürünlerin dekorlanmasında kullandığımız ‘kumlama’ tekniğini bu sette de uyguladık. Kumlama uygulaması tamamen elle yapılır. Bu teknik ile porselen yüzeyler kum ile aşındırılır. Bu aşındırma ile yüzeyde istenilen motifler elde edilir. Kumlanan yüzeylerde 2 boyutlu bir derinlik oluşur. Bu uygulama, porselen yüzeyine yapılan geleneksel düz (boyut hisse vermeyen) desen uygulamalarından çok daha ‘klas’ bir görüntüye sahiptir. Motifler başta altın olmak üzere gümüş, bakır gibi değişik renklerle boyanarak harika görüntüler elde edilir. Kumlama ile porselen ve cam yüzeylere firma logolarını da işlemek mümkündür. Bu uygulama firmalara kurumsal tanıtımlarında avantaj sağlıyor. Bu sette en çok tercih edilen renk olan altını uyguladık.

Sultaniye Kahve Seti’nin hediye kutusunun kapağına altın varak firma logosunu basabildiğimiz için, kurumsal hediye amacına tam uyar. Böylece firmalar kendi kurumsal tanıtımlarını bu kurumsal hediye ile yapabilirler. Fincan ve tabaklara kumlama yöntemiyle firma logosunu da işleyebiliyoruz. Bu uygulama da firmalara kurumsal tanıtımlarında avantaj sağlıyor. Kurumsal hediye, etkinlik hediye, kurumsal tanıtım arayışında olan firmalara, Sultaniye Kahve Seti çok prestijli bir alternatiftir.

343c90a0-baa2-48f7-ab39-894ecfb8962d f0ccb41f-c831-46e0-8293-e832692ce89b d0cd955a-0310-4e20-8957-2f8e65c1f54f 5ccc0eec-2d8f-45f8-9909-5c32d3302abd