Nazende Çay Seti

Diğer resimler için tıklayınız...

Ürün Talep Formu

 
 
 
Benzer ürünler için lütfen tıklayınız...

Ürün Detayları

Ürün Kodu  A0702
Ambalaj  Karton Hediye Kutusu 
Ambalaj Ölçüsü 38 x 43 x 9.5cm 
Ürünler   
- Cam bardak (6 adet) 
- Cam tabak (6 adet) 

 

  

Nazende Çay Seti kurumsal firmalar için neden doğru bir hediye tercihidir?

Günümüzde çay kültürümüzle öyle özdeşlemiştir ki; sohbetlerin, ikili muhabbetlerin, yorgunluk atmanın, keyif yapmanın, konuşmaya girmenin, ortamı ısıtmanın olmazsa olmazıdır. Sabah kalkar çay içeriz, işte çay içeriz, öğle yemeğinden sonra içeriz, ikindi çayımız vardır, akşam çayımız var, iftar sonrası ilk işimiz çay içmektir, akşam çay içmeden yatmayız. Kısacası biz gün boyu çay içeriz. Bu kadar içimize giren bir içecek olunca da, ister istemez dilimizde çay ile ilgili birçok deyim çıkmıştır… Tavşan kanı çay, kıtlama çay, çayı höpürdetmek, paşa çayı, çay ikram etmek… Çaya, tarçından, karanfilden tutun zencefile kadar birçok ekleme yapanımız da çoktur.

Türkler için çaysız bir dünya düşünülemeyeceğine göre; çayın demlenmesi, çayın servis edilmesi, çayın ikram edilmesi ve içilmesi ile ilgili birçok ekipman gereksinimi olmuştur. Bu ekipmanları işlevselliğinin yapında, göze hitap etmesi de büyük önem arz etmektedir. Çay içmenin keyif işi olduğu düşünülürse, sunum özenli olmalı ve çay içen kişiye göz zevki vermelidir. Bu sebeple her evde hem gündelik kullanım hem de misafire sunum için özenle satın alınmış çay bardakları, çay tabakları, çay kaşıkları ve çay tepsileri, kısaca çay setleri bulunur.

Nazende Çay Seti'ni tasarlamamızdaki temel amaç, kurumsal hediye arayan firmalara farklı bir öneri getirmekti. Kurumsal hediye arayışındaki firmalar, devamlı farklı ve yenilikçi bir kurumsal hediye alternatifi sunmamızı beklerler. Nazende Çay Seti ürün tasarımıyla çok ilgi çekici, çok zevkli hediyelik bir settir. Özellikle yabancılar çayı Türklerle özdeşleştirdikleri için, özel tasarlanmış çay setlerine büyük teveccüh göstermektedirler. Nazende Çay Setinde bulunan çay bardakları tamamen el boyaması ürünlerdir. Bu büyük bir emek gerektiren, çok değerli bir sanattır.

Firmalar hediye kutusuna çok önem verirler. Nazende Çay Seti'nin el yapımı karton hediye kutusuyla keyifli bir sunumu vardır. Çay setinin hediye kutusunun kapağına altın varak firma logosunu basabildiğimiz için, kurumsal hediye amacına tam uyar. Böylece firmalar kendi kurumsal tanıtımlarını bu kurumsal hediye ile yapabilirler. Kurumsal hediye, etkinlik hediye, kurumsal tanıtım arayışında olan firmalara, Nazende Çay Seti çok zarif bir alternatiftir.

343c90a0-baa2-48f7-ab39-894ecfb8962d f0ccb41f-c831-46e0-8293-e832692ce89b d0cd955a-0310-4e20-8957-2f8e65c1f54f 5ccc0eec-2d8f-45f8-9909-5c32d3302abd