Şehzade Hamam Seti

Diğer resimler için tıklayınız...

Ürün Talep Formu

 
 
 
Benzer ürünler için lütfen tıklayınız...

Ürün Detayları

 Ürün Kodu A0431 
 Ambalaj Ceviz Cilalı Ahşap Kutu
 Kapama Şekli Sürme Kapak
 Kapak Logo Kabartma Altın Varak Osmanlı Tuğrası
 Kutu Ölçüsü 18.5 x 26.5 x 9cm
 Ürünler  
 - Bakır Hamam Tası
 - Peştamal
 - Saf Zeytinyağı Sabunu (180gr)
 - Vücut Losyonu (40ml)
 - Kese

 

 

Şehzade Hamam Seti kurumsal firmalar için neden doğru bir hediye tercihidir?

Hamam, ‘yıkanma, arınma ve şifa bulmaya mahsus yer’ olarak tanımlanabilir. Türklerin yaşamında hamamlar sadece bir yıkanma yeri değil, daha da fazlası sağlık, sosyal ve kültürel etkinliklerin yaşandığı mekanlar olmuştur. Temizliğin yanı sıra, eğlence, doğum ve evlilikle ilgili pek çok sosyal olaya sahne olması açısından, Türk toplumsal yaşamında oldukça önemli bir yeri vardır. Kısaca, hamam dendiği zaman akla ilk olarak Osmanlı ve Türkler gelir.  

 

Temizlik kültürü bizim gelenek, görenek ve dini inanışımızda vazgeçilmez bir yer tuttuğu için, yıkanma, dolayısıyla hamam ile ilgili birçok çeşitli malzeme ihtiyacı doğmuştur. İşin başı sabundur. Sabun genel manada yağdan yapılır. Biz sabunu zeytinyağından üretiriz. Ve adına saf zeytinyağı sabunu deriz.  

 

Şehzade Hamam Setini tasarlamamızdaki temel amaç, kurumsal hediye arayan firmalara farklı bir öneri getirmekti. Yerli ve yabancı insanların hediye olarak almaktan memnun olacakları geleneksel bir set üzerinde çalıştık. Özellikle yabancılar hamamı Türklerle özdeşleştirdikleri için, özel tasarlanmış hamam ve banyo setlerine büyük teveccüh göstermektedirler. Kurumsal hediye arayışındaki firmalar, devamlı farklı ve yenilikçi bir kurumsal hediye alternatifi sunmamızı beklerler. Şehzade Hamam Seti ürün tasarımıyla çok ilgi çekici, çok zevkli hediyelik bir settir. Cilalı ahşap kutunun içinde birçok banyo ürünü bulunmaktır. Arzu edilirse, ahşap kutunun üstüne lazerle firma logosu yazılabilir. Bu uygulama firmalara kurumsal tanıtımlarında avantaj sağlar. Kurumsal hediye, etkinlik hediye, kurumsal tanıtım arayışında olan firmalara Şehzade Hamam Seti prestijli hamam konseptli hediye kutusu ile keyifli bir alternatiftir.

Aşağıdaki videoda 'Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı' için hamam seti kapağına lazerle yapılan logo uygulamasını izleyebilirsiniz...

343c90a0-baa2-48f7-ab39-894ecfb8962d f0ccb41f-c831-46e0-8293-e832692ce89b d0cd955a-0310-4e20-8957-2f8e65c1f54f 5ccc0eec-2d8f-45f8-9909-5c32d3302abd