Midas Zeytinyağı + Zeytin Seti

Diğer resimler için tıklayınız...

Ürün Talep Formu

 
 
 
Benzer ürünler için lütfen tıklayınız...

Ürün Detayları

Ürün Kodu  M0223
Ambalaj  Karton Hediye Kutusu 
Ambalaj Ölçüsü  39 x 24 x 9cm 
Ürünler   
- Midas Natürel Sızma Zeytinyağı 0.8 (500ml) 
- Midas Yeşil Zeytin Sızma Zeytinyağı 0.6 (500ml) 
- Yeşil Çizik Zeytin
- Siyah Sele Zeytin

 

(*)   MONDE SELECTION (Bruksel) Komitesi ''2007 World Selection'' Yarışması'nda MİDAS Yeşil Zeytin Sızması 0.6'yı ''ALTIN MADALYA'' ile ödüllendirmiştir. 
(**) MİDAS Natürel Sızma Zeytinyağı 0.8, dünyanın en iyi zeytinyağlarının toplandığı ''L'extravergine 2007, 2008 ve 2009'' kataloğuna üst üste 3 yıl girmiştir.

 

Natürel zeytinyağı setleri kurumsal firmalar için neden doğru bir hediye tercihidir?

En sonda söyleyeceğimizi hemencecik söyleyelim: Soğuk sıkım sızma zeytinyağı muhteşem bir lezzettir… Sağlıklıdır... Tamamen doğal yöntemlerle üretilmektedirler… Üretim tekniği 4.000 senedir değişmeyen efsane bir meyve suyudur…  

 

Yeni yıl zamanında dağıtılan hediye setleri başta olmak üzere birçok gurme hediye setinde klişeleşmiş ürünler kullanılır. Bu ürünler hediyeyi alan kişilerde artık bir heyecan uyandırmadığı gibi, farklı hayat görüşleri olan kişilerde memnuniyetsizlik de oluşturabilmektedir. Halbuki genel ticari tanıtımlarda, her kesimden insanı hoşnut edecek, dolayısıyla ürünlerin her kesime satılmasına fayda sağlayacak bir pazarlama ve tanıtım faaliyeti yürütmek esastır.  

 

Biz de bu düşünceden yola çıkarak; hem sağlıklı, hem lezzetli, hediyeyi alan kişinin gerçekten memnun olacağı, gönül rahatlığıyla evine götürebileceği, ailesiyle birlikte sofra keyfi yapabileceği bir zeytinyağı seti tasarlamak istedik.    

 

Midas Zeytinyağı + Zeytin Setini özel bir kurumsal hediye yapan nedir?

Midas Zeytinyağı + Zeytin Setini özel kılan en önemli konu, setin içindeki natürel, doğal, lezzetli sızma zeytinyağıdır. Setin içinde bulunan ve dekoratif cam şişede sunulan 2 tip Midas Sızma Zeytinyağı, 1899 yılından beri süre gelen bir aile geleneğinin birikimidir. Edremit’teki aile zeytinliklerinden topladığımız zeytinleri, 4 saat sonra kendi tesislerimizde sıkıyoruz ve birinci sınıf sızma zeytinyağını üretiyoruz. Ve bu natürel sızma zeytinyağlarını gurme setlerimizde kullanıyoruz.

Midas Zeytinyağı + Zeytin Setini tasarlarken dikkat ettiğimiz önemli detaylardan biri de kurumsal hediye arayan firmalara farklı bir öneri getirmekti. Kurumsal hediye arayışındaki firmalar, devamlı değişik kurumsal hediye alternatifleri sunmamızı isterler. Özellikle sunuma, yani hediye kutusuna çok önem verirler. Midas Zeytinyağı + Zeytin Setinin karton hediye kutusuyla keyifli bir sunumu olduğu için, kurumsal hediye amacına tam uyar. Kutunun kapağına varak baskı ile firma logosunu uygulayabiliyoruz. Böylece firmalar kurumsal tanıtımlarını son derece prestijli bir ambalaj ile yapabilirler. Kurumsal hediye, etkinlik hediyesi, kurumsal tanıtım arayışında olan firmalara, Midas Zeytinyağı + Zeytin Seti çok lezzetli ve sağlıklı bir alternatiftir.

DEİK Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu için çalıştığımız 'Gurme Seti'nin videosunu aşağıda izleyebilirsiniz... Setin tasarımında 'Midas Zeytinyağı + Zeytin Seti'nden ilham aldık. Setteki 'Geç Hasat' Sızma Zeytinyağı şişesini çıkardık. Sızma zeytinyağı olarak, MONDE SELECTION (Brüksel) Komitesi’nin ''2007 World Selection'' Yarışması'nda altın madalya ile ödüllendirdiği MİDAS Yeşil Zeytin Sızması’nı kullandık. Orijinal sette bulunan 2 çeşit zeytinden 'Siyah Sele Zeytin'i bıraktık. Seti zenginleştirmek için 2 adet 'Midas Saf Zeytinyağı Sabunu'nu ekledik. Hediye kutusunun kapağa altın varak DEİK logosunu bastık. 

343c90a0-baa2-48f7-ab39-894ecfb8962d f0ccb41f-c831-46e0-8293-e832692ce89b d0cd955a-0310-4e20-8957-2f8e65c1f54f 5ccc0eec-2d8f-45f8-9909-5c32d3302abd


Kaz Dağları`nda zeytin hasatı...
``Ağaçların bilgesi zeytindir kuşkusuz... En çelimsizi bile kendini kabul ettiren bir ağırbaşlılık, bir suskunluk içinde... Yaşlarını bilen yok! Zamanlar geçmiş, sahipler değişmiş ama onlar kendi ölümsüzlüklerinde... Gene kendi kendilerinin...’’