Kalamata 'Gold' Zeytinyağı Seti

Diğer resimler için tıklayınız...

Ürün Talep Formu

 
 
 
Benzer ürünler için lütfen tıklayınız...

Ürün Detayları

Ürün Kodu  M0205 
Ambalaj  Cilalı Ahşap Hediye Kutusu
Kapak  Lazerle Altın Varak Logo Yazımı veya Midas Kabartma Rölyef 
Kutu Ölçüsü  15 x 40 x 9cm 
Ürünler   
- Midas Natürel Sızma 0.8 (500ml) 
- Midas Yeşil Zeytin Sızması 0.6 (500ml) 

 

(*)   MONDE SELECTION (Bruksel) Komitesi ''2007 World Selection'' Yarışması'nda MİDAS Yeşil Zeytin Sızması 0.6'yı ''ALTIN MADALYA'' ile ödüllendirmiştir.
(**) MİDAS Natürel Sızma Zeytinyağı 0.8, dünyanın en iyi zeytinyağlarının toplandığı ''L'extravergine 2007, 2008 ve 2009'' kataloğuna üst üste 3 yıl girmiştir. 

 

"... Zeytin doğallıktır, sağlıktır, lezzettir... Binlerce yıllık bir kültürdür... Hayattır... Sıkılan ilk danedir, süzülen ilk damladır, bandırılan ilk ekmektir... Alınteridir... Sevinçtir...  Mutluluktur... Zeytin yaşama biçimidir... Sadakattır... Tutkudur... Berekettir... Ciddiyettir... Zeytin bizim için 100 yıllık bir gelenektir..."

 

Natürel zeytinyağı setleri kurumsal firmalar için neden doğru bir hediye tercihidir?

En sonda söyleyeceğimizi hemencecik söyleyelim: Soğuk sıkım sızma zeytinyağı muhteşem bir lezzettir… Sağlıklıdır... Tamamen doğal yöntemlerle üretilmektedirler… Üretim tekniği 4.000 senedir değişmeyen efsane bir meyve suyudur…  

 

Yeni yıl zamanında dağıtılan hediye setleri başta olmak üzere birçok gurme hediye setinde klişeleşmiş ürünler kullanılır. Bu ürünler hediyeyi alan kişilerde artık bir heyecan uyandırmadığı gibi, farklı hayat görüşleri olan kişilerde memnuniyetsizlik de oluşturabilmektedir. Halbuki genel ticari tanıtımlarda, her kesimden insanı hoşnut edecek, dolayısıyla ürünlerin her kesime satılmasına fayda sağlayacak bir pazarlama ve tanıtım faaliyeti yürütmek esastır.  

 

Biz de bu düşünceden yola çıkarak; hem sağlıklı, hem lezzetli, hediyeyi alan kişinin gerçekten memnun olacağı, gönül rahatlığıyla evine götürebileceği, ailesiyle birlikte sofra keyfi yapabileceği bir zeytinyağı seti tasarlamak istedik.    

 

Kalamata Gold Zeytinyağı Setini özel bir kurumsal hediye yapan nedir?

Kalamata Gold Zeytinyağı Setini özel kılan en önemli konu, setin içindeki natürel, doğal, lezzetli sızma zeytinyağıdır. Setin içinde bulunan ve dekoratif cam şişede sunulan 2 tip Midas Sızma Zeytinyağı, 1899 yılından beri süre gelen bir aile geleneğinin birikimidir. Edremit’teki aile zeytinliklerinden topladığımız zeytinleri, 4 saat sonra kendi tesislerimizde sıkıyoruz ve birinci sınıf sızma zeytinyağını üretiyoruz. Ve bu natürel sızma zeytinyağlarını gurme setlerimizde kullanıyoruz.  

 

Kalamata Gold Zeytinyağı Setini tasarlarken dikkat ettiğimiz önemli detaylardan biri de kurumsal hediye arayan firmalara farklı bir öneri getirmekti. Kurumsal hediye arayışındaki firmalar, devamlı değişik kurumsal hediye alternatifleri sunmamızı isterler. Özellikle sunuma, yani hediye kutusuna çok önem verirler. Kalamata Gold Zeytinyağı Setinin ceviz cilalı ahşap hediye kutusuyla keyifli bir sunumu olduğu için, kurumsal hediye amacına tam uyar. Zeytinyağı setini ilk çıkardığımız zaman kutunun kapağına lazer ile firma logosunu basıyorduk. Hala bu uygulamamız var. Hatta hediyeyi alacak kişinin de adını yazabiliyoruz. Böylece firmalar kurumsal tanıtımlarını son derece prestijli bir ambalaj ile yapabilirler. Son dönemde kutu kapağına altın boyalı, üç boyutlu rölyef yapıştırıyoruz. Bu uygulama da sete çok prestijli bir görünüm kazandırıyor. Kurumsal hediye, etkinlik hediyesi, kurumsal tanıtım arayışında olan firmalara, Kalamata Gold Zeytinyağı Seti çok lezzetli ve sağlıklı bir alternatiftir.

Kalamata Gold’un güzel bir uygulamasını görmek isterseniz, Tasarım Atölyesi bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz. Forum Bornova İzmir’in açılışında dağıtılmak üzere Kalamata Gold setleri yaptık. Zeytinyağı şişelerine özel firma etiketleri yapıştırdık. Setin içine ek olarak Forum Bornova logolu saf zeytinyağı sabunları koyduk. 

343c90a0-baa2-48f7-ab39-894ecfb8962d f0ccb41f-c831-46e0-8293-e832692ce89b d0cd955a-0310-4e20-8957-2f8e65c1f54f 5ccc0eec-2d8f-45f8-9909-5c32d3302abd

Süzülen ilk damlalar...
Keçi peyniri ile yapılan siftah...