'Ottoman Hamam' Sabun + Kese + Topuk Taşı Seti

Diğer resimler için tıklayınız...

Ürün Talep Formu

 
 
 
Benzer ürünler için lütfen tıklayınız...

Ürün Detayları

 Ürün Kodu A0404 
 Ambalaj Tül Kese 
 Set Ölçüsü 12 x 17cm 
 Ürünler  
 - 'Ottoman Hamam' Saf Zeytinyağı Sabunu
 - Topuk Taşı
 - Kese

 

 

Ottoman Hamam Sabun + Kese + Topuk Taşı Seti kurumsal firmalar için neden doğru bir hediye tercihidir?

Hamam, ‘yıkanma, arınma ve şifa bulmaya mahsus yer’ olarak tanımlanabilir. Türklerin yaşamında hamamlar sadece bir yıkanma yeri değil, daha da fazlası sağlık, sosyal ve kültürel etkinliklerin yaşandığı mekanlar olmuştur. Temizliğin yanı sıra, eğlence, doğum ve evlilikle ilgili pek çok sosyal olaya sahne olması açısından, Türk toplumsal yaşamında oldukça önemli bir yeri vardır. Kısaca, hamam dendiği zaman akla ilk olarak Osmanlı ve Türkler gelir.  

 

Temizlik kültürü bizim gelenek, görenek ve dini inanışımızda vazgeçilmez bir yer tuttuğu için, yıkanma, dolayısıyla hamam ile ilgili birçok çeşitli malzeme ihtiyacı doğmuştur. İşin başı sabundur. Sabun genel manada yağdan yapılır. Biz sabunu zeytinyağından üretiriz. Ve adına saf zeytinyağı sabunu deriz.  

 

Ottoman Hamam Sabun + Kese + Topuk Taşı Setini tasarlamamızdaki temel amaç, kurumsal hediye arayan firmalara farklı bir öneri getirmekti. Özellikle yerli ve yabancı insanların hediye olarak almaktan memnun olacakları geleneksel bir set üzerinde çalıştık. Kurumsal hediye arayışındaki firmalar, devamlı farklı ve yenilikçi bir kurumsal hediye alternatifi sunmamızı beklerler. Ottoman Hamam Sabun + Kese + Topuk Taşı Seti ürün tasarımıyla çok ilgi çekici, çok zevkli hediyelik bir settir. Setin içinde kese, topuk taşı ve Ottoman Hamam logolu saf zeytinyağı sabunu bulunmaktadır. Kurumsal hediye, etkinlik hediye, kurumsal tanıtım arayışında olan firmalara, Ottoman Hamam Sabun + Kese + Topuk Taşı Seti pratik boyutları ile keyifli bir alternatiftir.

'Ottoman Hamam' Sabun + Kese + Topuk Taşı Seti’ne benzeyen bir set Roche’un organizasyonunda kullanıldı. Ürünü ayrıca hoş bir ambalaja koyduk. Bu seti Tasarım Atölyesi bölümümüzde inceleyebilirsiniz.

343c90a0-baa2-48f7-ab39-894ecfb8962d f0ccb41f-c831-46e0-8293-e832692ce89b d0cd955a-0310-4e20-8957-2f8e65c1f54f 5ccc0eec-2d8f-45f8-9909-5c32d3302abd