Magnet & Soap Sabun Seti

Diğer resimler için tıklayınız...

Ürün Talep Formu

 
 
 
Benzer ürünler için lütfen tıklayınız...

Ürün Detayları

Ürün Kodu A0418 
Ambalaj Baskılı Karton Kutu
Kapama Şekli Şeffaf Kapak 
Kutu (Çap x Yükseklik) 7.5 x 5cm 
Ürün   
- 'Magnet & Soap' Saf Zeytinyağı Sabunu ve Buzdolabı Magneti 

(*)   Magnet & Soap tescilli markamızdır.
(**) Bu ürün ve tasarımların hakları Zeytindalı Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.'ne ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Fikri Mülkiyet Hukuku kapsamındadır. Koleksiyonlar Zeytindalı'nın malı olup, her haklı saklıdır. Zeytindalı'nın izni olmadan çoğaltılamaz, kopya edilemez ve üretilemez.

 

Magnet & Soap Sabun Seti kurumsal firmalar için neden doğru bir hediye tercihidir?

Hamam, ‘yıkanma, arınma ve şifa bulmaya mahsus yer’ olarak tanımlanabilir. Türklerin yaşamında hamamlar sadece bir yıkanma yeri değil, daha da fazlası sağlık, sosyal ve kültürel etkinliklerin yaşandığı mekanlar olmuştur. Temizliğin yanı sıra, eğlence, doğum ve evlilikle ilgili pek çok sosyal olaya sahne olması açısından, Türk toplumsal yaşamında oldukça önemli bir yeri vardır. Kısaca, hamam dendiği zaman akla ilk olarak Osmanlı ve Türkler gelir. Temizlik kültürü bizim gelenek, görenek ve dini inanışımızda vazgeçilmez bir yer tuttuğu için, yıkanma, dolayısıyla hamam ile ilgili birçok çeşitli malzeme ihtiyacı doğmuştur. İşin başı sabundur. Sabun genel manada yağdan yapılır. Biz sabunu zeytinyağından üretiriz. Ve adına saf zeytinyağı sabunu deriz.  

 

Magnet & Soap Sabun Setini tasarlamamızdaki temel amaç, kurumsal hediye arayan firmalara farklı bir öneri getirmekti. Özellikle yerli ve yabancı insanların hediye olarak almaktan memnun olacakları geleneksel bir set üzerinde çalıştık. Kurumsal hediye arayışındaki firmalar, devamlı farklı ve yenilikçi bir kurumsal hediye alternatifi sunmamızı beklerler. Magnet & Soap Sabun Seti ürün tasarımıyla çok ilgi çekici, çok zevkli hediyelik bir settir. Setin içinde saf zeytinyağı sabunu bulunmaktadır. Bu sabunun üzerinde buzdolabı başta olmak üzere metal yüzeylere yapışacak mıknatıslı rölyefler (magnet) vardır. Bu rölyeflerde Türkiye ve Osmanlı ile ilgili birçok mekân ve motif 3D olarak çalışılmıştır. Özellikle İstanbul konseptli ürün arayışlarında Galata tasarımımız çok beğeniliyor. Antalya yöresi için de Aspendos çok aranılan bir ürün oldu. Fuar, ürün lansmanı, tanıtım çalışmalarında hem maliyet hem de mini boyutuyla avantajlı bir hediye setidir. Kurumsal hediye, etkinlik hediye, kurumsal tanıtım arayışında olan firmalara Magnet & Soap Sabun Seti pratik boyutları ile keyifli bir alternatiftir.

Bu ürünü firmalara özel hale getirebiliyoruz. Ritz Carlton için tasarlayıp ürettiğimiz logolu Magnet & Soap Sabun Seti'ni Tasarım Atölyesi bölümümüzde inceleyebilirsiniz.

343c90a0-baa2-48f7-ab39-894ecfb8962d f0ccb41f-c831-46e0-8293-e832692ce89b d0cd955a-0310-4e20-8957-2f8e65c1f54f 5ccc0eec-2d8f-45f8-9909-5c32d3302abd