Başucu Sürahisi

Diğer resimler için tıklayınız...

Ürün Talep Formu

 
 
 
Benzer ürünler için lütfen tıklayınız...

Ürün Detayları

Ambalaj  Karton Hediye Kutusu 
Ambalaj Ölçüsü  9 x 9 x 24.5cm 
Ürün (Çap x Yükseklik)  8 x 21cm 
Ürün  Başucu Sürahisi ve Bardağı 
 
2 farklı tasarım mevcuttur:
İstanbul silüet (Kod: A0905)
Dört Medeniyet (Aspendos, Efes, Truva, Topkapı Sarayı)... Bardağın üzerinde 6 farklı dilde Türkiye yazmaktadır. (Kod: A0904)

 

 

Başucu Sürahisi kurumsal firmalar için neden doğru bir hediye tercihidir?

Firmalar ofis kullanımına yönelik masa üstü setlere hep olumlu bakarlar. Böylece müşterileri tarafından sürekli hatırlanmayı hedeflerler. Başucu sürahisi farklı ve yenilikçi bir kurumsal hediye arayışında olan firmalar için çok iyi ürün oldu. Devamlı bizden kurumsal hediye alternatifleri soran firmalara önerdiğimiz setlerin başında başucu sürahisi gelmektedir.  

Artık günümüzde sağlıklı yaşam konseptinde herkes gündelik içtiği suyu hesap etmeye çalışıyor. Günlük koşturmaca içinde bu çok da mümkün olmuyor. Özellikle ofis ortamında çalışanlar için masalarının üzerinde devamlı onlara gülümseyen ve su içmeyi hatırlatan sürahi çok efektif oluyor. Eğer bir de bu sürahiyi reklam aracı olarak kullanırsak, tam hedefe yönelik bir çalışma olmuş olur.    

Firmalar, ayrıca hediye kutusuna çok önem verirler. Başucu Sürahisinin el yapımı hediye kutusuyla keyifli bir sunumu vardır. Sürahinin hediye kutusunun kapağına altın varak firma logosunu basabildiğimiz için, kurumsal hediye amacına tam uyar. Böylece firmalar kendi kurumsal tanıtımlarını bu kurumsal hediye ile yapabilirler. Başucu sürahisi formu itibarıyla bize çok güzel reklam olanağı veriyor. Oldukça geniş bir yüzeyi var. Hem sürahinin kendisini hem de bardak alanını istediğimiz gibi kullanabiliriz. Biz uygulamalarda kumlama metodunu tercih ediyoruz. Alışılagelmiş 2 boyutlu düz yüzey uygulamalarından çok daha prestijli ve klas bir görüntü sağlayan kumlama metodu ile '3 boyutlu derinliği olan yüzeyler' elde ediyoruz. Desenlerimizi (istenilen tasarımları) bu şekilde uyguladıktan sonra (genellikle) altın renkli boya ile boyuyoruz. Bu uygulama da firmalara kurumsal tanıtımlarında avantaj sağlıyor. Kurumsal hediye, etkinlik hediye, kurumsal tanıtım arayışında olan firmalara Başucu Sürahisi çok güzel bir alternatiftir.  

THY Teknik ve Migros için yaptığımız başucu sürahisi çalışmalarını ve logolu kutularını incelemeyi arzu ederseniz, Tasarım Atölyesi bölümümüzü gezebilirsiniz. Dubai ve Doha şehirlerinin silüetlerini uyguladığımız sürahileri de bu bölümde görebilirsiniz. Ne kadar detaylı ve estetik çalışabildiğimizi bu örneklerde anlayabilirsiniz.

343c90a0-baa2-48f7-ab39-894ecfb8962d f0ccb41f-c831-46e0-8293-e832692ce89b d0cd955a-0310-4e20-8957-2f8e65c1f54f 5ccc0eec-2d8f-45f8-9909-5c32d3302abd

Bu videoda Güney Çelik A.Ş. için yaptığımız başucu sürahisi çalışmasını ve logolu kutusunu görebilirsiniz. Sürahinin üzerindeki İstanbul ve Adana şehir illüstrasyonları tamamen firmanın kendisine ait… Bardaklarda bu 2 şehri simgeleyen lale ve portakal çiçekleri kullanıldı. Bize de bu harika tasarımı uygulamak kaldı 😊