Hoş Sohbet Çay Seti

Diğer resimler için tıklayınız...

Ürün Talep Formu

 
 
 
Benzer ürünler için lütfen tıklayınız...

Ürün Detayları

Ürün Kodu  A0707 
Ambalaj  Karton Hediye Kutusu
Ambalaj Ölçüsü  25 x 25 x 8cm 
Ürünler   
- Geleneksel motifli cam bardak 
- Geleneksel motifli  porselen tabak (2 adet) 
- Şekerlik (1 adet) 

 

 

Hoş Sohbet Çay Seti kurumsal firmalar için neden doğru bir hediye tercihidir?

Türkler için çaysız bir dünya düşünülemeyeceğine göre; çayın demlenmesi, çayın servis edilmesi, çayın ikram edilmesi ve içilmesi ile ilgili birçok ekipman gereksinimi olmuştur. Bu ekipmanları işlevselliğinin yapında, göze hitap etmesi de büyük önem arz etmektedir. Çay içmenin keyif işi olduğu düşünülürse, sunum özenli olmalı ve çay içen kişiye göz zevki vermelidir. Bu sebeple her evde hem gündelik kullanım hem de misafire sunum için özenle satın alınmış çay bardakları, çay tabakları, çay kaşıkları ve çay tepsileri, kısaca çay setleri bulunur.

Özen ve zariflik denince, Hoş Sohbet Çay Seti bir adım öne çıkıyor. Çay bardak ve porselen tabaklardaki motifler kumlama metodu ile uygulanmıştır. Bu teknik ile porselen ve cam yüzeyler kum ile aşındırılır. Bu aşındırma ile yüzeyde istenilen motifler elde edilir. Kumlanan yüzeylerde 2 boyutlu bir derinlik oluşur. Bu uygulama, porselen yüzeyine yapılan geleneksel düz (boyut hisse vermeyen) desen uygulamalarından çok daha ‘klas’ bir görüntüye sahiptir. Motifler başta altın olmak üzere gümüş, bakır gibi değişik renklerle boyanarak harika görüntüler elde edilir. Bu sette biz daha ilgi çekici olan altın rengini tercih ettik.

Hoş Sohbet Çay Setini tasarlamamızdaki temel amaç, kurumsal hediye arayan firmalara farklı bir öneri getirmekti. Kurumsal hediye arayışındaki firmalar, devamlı farklı ve yenilikçi bir kurumsal hediye alternatifi sunmamızı beklerler. Hoş Sohbet Çay Seti ürün tasarımıyla çok ilgi çekici, çok zevkli hediyelik bir settir. Özellikle yabancılar çayı Türklerle özdeşleştirdikleri için, özel tasarlanmış çay setlerine büyük teveccüh göstermektedirler. Firmalar, ayrıca hediye kutusuna çok önem verirler. Hoş Sohbet Çay Setinin karton hediye kutusuyla keyifli bir sunumu vardır. Kutu kapağında varak olarak basılan motif, bardak ve tabaklarda uygulanan motif ile aynıdır. Bu uyum sete ayrı bir hoşluk katmaktadır. Çay setinin hediye kutusunun kapağına altın varak firma logosunu basabildiğimiz için, kurumsal hediye amacına tam uyar. Böylece firmalar kendi kurumsal tanıtımlarını bu kurumsal hediye ile yapabilirler. Çay bardağı ve tabaklara kumlama yöntemiyle firma logosunu da işleyebiliyoruz. Bu uygulama da firmalara kurumsal tanıtımlarında avantaj sağlıyor. Kurumsal hediye, etkinlik hediye, kurumsal tanıtım arayışında olan firmalara, Hoş Sohbet Çay Seti çok güzel bir alternatiftir.

343c90a0-baa2-48f7-ab39-894ecfb8962d f0ccb41f-c831-46e0-8293-e832692ce89b d0cd955a-0310-4e20-8957-2f8e65c1f54f 5ccc0eec-2d8f-45f8-9909-5c32d3302abd