Vücut Bakım Seti 'Phantasia'

Diğer resimler için tıklayınız...

Ürün Talep Formu

 
 
 
Benzer ürünler için lütfen tıklayınız...

Ürün Detayları

 Ürün Kodu A0423 
 Ambalaj Cilalı Ahşap Kutu 
 Kapak Epoksi kaplama özel görseller 
 Kutu Ölçüsü 11.5 x 13.5 x 5cm 
 Ürünler  
 - Saf Zeytinyağı Sabunu (100gr)
 - Vücut Losyonu (40ml)
 - Yüz Masaj Lifi
 - Tırnak Fırçası

 

 

Vücut Bakım Seti 'Phantasia' kurumsal firmalar için neden doğru bir hediye tercihidir?

Hamam, ‘yıkanma, arınma ve şifa bulmaya mahsus yer’ olarak tanımlanabilir. Türklerin yaşamında hamamlar sadece bir yıkanma yeri değil, daha da fazlası sağlık, sosyal ve kültürel etkinliklerin yaşandığı mekanlar olmuştur. Temizliğin yanı sıra, eğlence, doğum ve evlilikle ilgili pek çok sosyal olaya sahne olması açısından, Türk toplumsal yaşamında oldukça önemli bir yeri vardır. Kısaca, hamam dendiği zaman akla ilk olarak Osmanlı ve Türkler gelir.  

 

Temizlik kültürü bizim gelenek, görenek ve dini inanışımızda vazgeçilmez bir yer tuttuğu için, yıkanma, dolayısıyla hamam ile ilgili birçok çeşitli malzeme ihtiyacı doğmuştur. İşin başı sabundur. Sabun genel manada yağdan yapılır. Biz sabunu zeytinyağından üretiriz. Ve adına saf zeytinyağı sabunu deriz.  

 

Vücut Bakım Seti 'Phantasia'yı tasarlamamızdaki temel amaç, kurumsal hediye arayan firmalara farklı bir öneri getirmekti. Yerli ve yabancı insanların hediye olarak almaktan memnun olacakları geleneksel bir set üzerinde çalıştık. Özellikle yabancılar hamamı Türklerle özdeşleştirdikleri için, özel tasarlanmış hamam ve banyo setlerine büyük teveccüh göstermektedirler. Kurumsal hediye arayışındaki firmalar, devamlı farklı ve yenilikçi bir kurumsal hediye alternatifi sunmamızı beklerler. Vücut Bakım Seti 'Phantasia' ürün tasarımıyla çok ilgi çekici, çok zevkli hediyelik bir settir. Cilalı ahşap kutusunun üzerinde geleneksel Türk çini motifleri bulunmaktadır. Kutunun içinde birçok banyo ürünü vardır. Kutunun kapağındaki çini motifi yerine firmaların istediği farklı bir görsel kullanılabilir. Arzu edilirse, ahşap kutu kapağına lazerle firma logosu yazılabilir. Bu uygulama da firmalara kurumsal tanıtımlarında avantaj sağlar. Kurumsal hediye, etkinlik hediye, kurumsal tanıtım arayışında olan firmalara Vücut Bakım Seti 'Phantasia' pratik boyutları ile keyifli bir alternatiftir.

343c90a0-baa2-48f7-ab39-894ecfb8962d f0ccb41f-c831-46e0-8293-e832692ce89b d0cd955a-0310-4e20-8957-2f8e65c1f54f 5ccc0eec-2d8f-45f8-9909-5c32d3302abd