Kaz Dağı Efsanesi 'Natürel' Büyük Gurme Seti

Diğer resimler için tıklayınız...

Ürün Talep Formu

 
 
 
Benzer ürünler için lütfen tıklayınız...

Ürün Detayları

Ürün Kodu  M0207
Ambalaj  Natürel Ahşap Kutu 
Kapak  Midas Kabartma Rölyef 
Kutu Ölçüsü  35 x 40 x 9cm 
Ürünler   
- Midas Natürel Sızma Zeytinyağı 0.8 (500ml) 
- Midas Yeşil Zeytin Sızması 0.6 (500ml) 
- Edremit Yeşil Çizik Zeytin (240ml) 
- Edremit Siyah Sele Zeytin (240ml) 
- Nar Ekşili Sos (250ml) 
- Gurme Makarna/Erişte
- Amerikan Servis 
- Tahta Kaşık 

 

(*)   MONDE SELECTION (Bruksel) Komitesi ''2007 World Selection'' Yarışması'nda MİDAS Yeşil Zeytin Sızması 0.6'yı ''ALTIN MADALYA'' ile ödüllendirmiştir.
(**) MİDAS Natürel Sızma Zeytinyağı 0.8, dünyanın en iyi zeytinyağlarının toplandığı ''L'extravergine 2007, 2008 ve 2009'' kataloğuna üst üste 3 yıl girmiştir.

 

Natürel gurme setleri kurumsal firmalar için neden doğru bir hediye tercihidir?

Yeni yıl zamanında dağıtılan hediye setleri başta olmak üzere birçok gurme hediye setinde klişeleşmiş ürünler kullanılır. Bu ürünler hediyeyi alan kişilerde artık bir heyecan uyandırmadığı gibi, farklı hayat görüşleri olan kişilerde memnuniyetsizlik de oluşturabilmektedir. Halbuki genel ticari tanıtımlarda, her kesimden insanı hoşnut edecek, dolayısıyla ürünlerin her kesime satılmasına fayda sağlayacak bir pazarlama ve tanıtım faaliyeti yürütmek esastır.  

 

Biz de bu düşünceden yola çıkarak; hem sağlıklı, hem lezzetli, hediyeyi alan kişinin gerçekten memnun olacağı, gönül rahatlığıyla evine götürebileceği, ailesiyle birlikte sofra keyfi yapabileceği bir gurme seti tasarlamak istedik. Ve ortaya ilk göz ağrımız, Kaz Dağı Efsanesi Büyük Gurme Seti çıktı.      

 

Kaz Dağı Efsanesi Natürel Büyük Gurme Setini özel bir kurumsal hediye yapan nedir?

Kaz Dağı Efsanesi Natürel Büyük Gurme Setini özel kılan en önemli konu, setin içindeki natürel, doğal, lezzetli ürünlerdir. Setin içinde bulunan ve dekoratif cam şişede sunulan 2 tip Midas Sızma Zeytinyağı, 1899 yılından beri süre gelen bir aile geleneğinin birikimidir. Edremit’teki aile zeytinliklerinden topladığımız zeytinleri, 4 saat sonra kendi tesislerimizde sıkıyoruz ve birinci sınıf sızma zeytinyağını üretiyoruz. Ve bu natürel sızma zeytinyağlarını gurme setlerimizde kullanıyoruz.  

 

Kaz Dağı Efsanesi Natürel Büyük Gurme Setini tasarlarken dikkat ettiğimiz önemli detaylardan biri de kurumsal hediye arayan firmalara farklı bir öneri getirmekti. Bu set öyle başarılı oldu ki, Gold ve Red olarak 2 versiyonu daha vardır. Kurumsal hediye arayışındaki firmalar, devamlı değişik kurumsal hediye alternatifleri sunmamızı isterler. Özellikle sunuma, yani hediye kutusuna çok önem verirler. Kaz Dağı Efsanesi Natürel Büyük Gurme Setinin ahşap hediye kutusuyla keyifli bir sunumu olduğu için, kurumsal hediye amacına tam uyar. Gurme setini ilk çıkardığımız zaman kutunun kapağına lazer ile firma logosunu basıyorduk. Hala bu uygulamamız var. Hatta hediyeyi alacak kişinin de adını yazabiliyoruz. Böylece firmalar kurumsal tanıtımlarını son derece prestijli bir ambalaj ile yapabilirler. Son dönemde kutu kapağına üç boyutlu eskitme rölyef yapıştırıyoruz. Bu uygulama da sete çok prestijli bir görünüm kazandırıyor. Kurumsal hediye, etkinlik hediyesi, kurumsal tanıtım arayışında olan firmalara, Kaz Dağı Efsanesi Natürel Büyük Gurme Seti çok lezzetli ve sağlıklı bir alternatiftir.

Sinpaş GYO için hazırladığımız Kaz Dağı Efsanesi Gold Gurme Setinde polyester logolu özel bir uygulama yaptık. 'Natürel' ile 'Gold' benzer setler olduklarından, bu ürünü Tasarım Atölyesi bölümümüzde incelemenizi öneririz.

343c90a0-baa2-48f7-ab39-894ecfb8962d f0ccb41f-c831-46e0-8293-e832692ce89b d0cd955a-0310-4e20-8957-2f8e65c1f54f 5ccc0eec-2d8f-45f8-9909-5c32d3302abd

Yeşil zeytinler sıkıma hazır...