Midas Lezzet Kulesi Gurme Seti

Diğer resimler için tıklayınız...

Ürün Talep Formu

 
 
 
Benzer ürünler için lütfen tıklayınız...

Ürün Detayları

Ürün Kodu  M0206
Ambalaj  Beş Katlı Özel Karton Hediye Kutusu 
Koli  Özel Koruma Kolisi 
Set Ölçüsü  40 x 24.5 x 39cm 
Ürünler   
- Midas Natürel Sızma 0.8 (500ml) 
- Midas Yeşil Zeytin Sızması 0.6 (500ml) 
- Amerikan Servis
- Makarna Kepçesi  
- Yeşil Çizik Zeytin (240ml) 
- Siyah Sele Zeytin (240ml) 
- Çilek Reçeli (240ml) 
- Kahvaltılık Biberli Domates Salçası (240ml) 
- Gondol Zeytinlik 
- Nar Ekşili Sos (250ml) 
- Gurme Makarna/Erişte
- Organik Kayısı 

 

(*)     MONDE SELECTION (Bruksel) Komitesi ''2007 World Selection'' Yarışması'nda MİDAS Yeşil Zeytin Sızması 0.6'yı ''ALTIN MADALYA'' ile ödüllendirmiştir. 
(**)   MİDAS Natürel Sızma Zeytinyağı 0.8, dünyanın en iyi zeytinyağlarının toplandığı ''L'extravergine 2007, 2008 ve 2009'' kataloğuna üst üste 3 yıl girmiştir.
(***) Ürünlerin dönemsel rekoltesine göre setin içeriğinde değişiklik yapılabilir.

Natürel gurme setleri kurumsal firmalar için neden doğru bir hediye tercihidir?

Yeni yıl zamanında dağıtılan hediye setleri başta olmak üzere birçok gurme hediye setinde klişeleşmiş ürünler kullanılır. Bu ürünler hediyeyi alan kişilerde artık bir heyecan uyandırmadığı gibi, farklı hayat görüşleri olan kişilerde memnuniyetsizlik de oluşturabilmektedir. Halbuki genel ticari tanıtımlarda, her kesimden insanı hoşnut edecek, dolayısıyla ürünlerin her kesime satılmasına fayda sağlayacak bir pazarlama ve tanıtım faaliyeti yürütmek esastır.

Biz de bu düşünceden yola çıkarak; hem sağlıklı, hem lezzetli, hediyeyi alan kişinin gerçekten memnun olacağı, gönül rahatlığıyla evine götürebileceği, ailesiyle birlikte sofra keyfi yapabileceği bir gurme seti tasarlamak istedik.

Midas Lezzet Kulesi Gurme Seti’ni özel bir kurumsal hediye yapan nedir?

Midas Lezzet Kulesi Gurme Seti'ni özel kılan en önemli konu, setin içindeki natürel, doğal, lezzetli ürünlerdir. Setin içinde bulunan ve dekoratif cam şişede sunulan Midas Sızma Zeytinyağı, 1899 yılından beri süre gelen bir aile geleneğinin birikimidir. Edremit’teki aile zeytinliklerinden topladığımız zeytinleri, 4 saat sonra kendi tesislerimizde sıkıyoruz ve birinci sınıf sızma zeytinyağını üretiyoruz. Ve bu natürel sızma zeytinyağlarını gurme setlerimizde kullanıyoruz. Setin içeriği adından da belli olduğu gibi çok zengindir. Her katta farklı farklı lezzetler vardır. Amacımız her kat açıldığında, acaba bu kutuda ne çıkacak? diye kişileri heyecanlandırmaktır.

Midas Lezzet Kulesi Gurme Seti'ni tasarlarken dikkat ettiğimiz önemli detaylardan biri de kurumsal hediye arayan firmalara farklı bir öneri getirmekti. Kurumsal hediye arayışındaki firmalar, devamlı değişik kurumsal hediye alternatifleri sunmamızı isterler. Özellikle sunuma, yani hediye kutusuna çok önem verirler. Midas Lezzet Kulesi Gurme Seti'nin el yapımı karton hediye kutusuyla keyifli bir sunumu olduğu için, kurumsal hediye amacına tam uyar. Gurme seti kutusunun kapağına varak baskı ile firma logosunu yazabiliyoruz. Böylece firmalar kurumsal tanıtımlarını son derece prestijli bir ambalaj ile yapabilirler. Kurumsal hediye, etkinlik hediyesi, kurumsal tanıtım arayışında olan firmalara, Midas Lezzet Kulesi Gurme Seti çok lezzetli ve sağlıklı bir alternatiftir.

Midas Lezzet Kulesi Gurme Seti’nin standart kutu rengi kırmızıdır. Firmalar farklı renkte hediye kutusu istediklerinde, genelde bu arzularını yerine getirmeye çalışıyoruz. Aşağıdaki videoda siyah renkli hediye kutusu isteyen firmamızın hediye gurme setini izleyeceksiniz. Ayrıca en küçük kutunun kapağına firma logosunu gümüş varak olarak uyguladık.

343c90a0-baa2-48f7-ab39-894ecfb8962d f0ccb41f-c831-46e0-8293-e832692ce89b d0cd955a-0310-4e20-8957-2f8e65c1f54f 5ccc0eec-2d8f-45f8-9909-5c32d3302abd