Dörtlü Rumi Kahve + Mevlevi Lokumluk Seti

Diğer resimler için tıklayınız...

Ürün Talep Formu

 
 
 
Benzer ürünler için lütfen tıklayınız...

Ürün Detayları

Ürün Kodu  A0641
Ambalaj  Karton Hediye Kutusu 
Ambalaj Ölçüsü  42.5 x 32 x 8.5cm 
Ürünler   
- 'Rumi' desenli porselen fincan+tabak (4 adet) 
- 'Mevlevi' Mini Lokumluk (1 adet) 

 

 

Dörtlü Rumi Kahve + Mevlevi Lokumluk Seti kurumsal firmalar için neden doğru bir hediye tercihidir?

Bu setin atası olan Rumi Kahve Seti’nin hayata geçiş detaylarını bu setin ürün sayfasında vermiştik. Dörtlü Rumi Kahve + Mevlevi Lokumluk Seti’nin ise ilginç bir anısı vardır.  

Mapfre Genel Sigorta 2014 kasım ayında büyük bir organizasyona imza attı. İspanya merkez yöneticileri ve 58 ülkenin CEO'ları İstanbul'da buluştu. Bu toplantıda dağıtılmak üzere hediye arayışında olan firma yöneticileri mağazamıza geldiler. Hediye olarak kültürel ürünler üzerinde duruyorlardı. Hayal ettikleri set standart ürünümüz olarak mevcut değildi. Ama onlar Rumi Kahve Seti ’ni o kadar sevdiler ki, bu seti zenginleştirmek istediler. Kahvenin yanına lokumluk koyma fikri de cazipti. Bizim açımızdan işin keyifli tarafı şuydu: Biz sadece mağazamızı açmış olduk ve üretim imkanlarımızı anlatmıştık. Tüm kreatif çalışmayı kendileri yaptılar. Çok zevkli bir kombinasyon oluşturdular ve kendi setlerini ortaya çıkardılar: Kahve ve lokum seti... Biz ne mi yaptık? Ürettik… Lokumluk olarak da Mevlevi Lokumluk 'umuzu kullandık. Ve bu seti standart ürün paletimize aldık.  

Dörtlü Rumi Kahve + Mevlevi Lokumluk Seti işte böyle tasarlandı. Rumi setlerin ana figürü olan porselen fincan, tabak ve metal kapağıdır. Tüm setlerde bu üçlü kullanılır. Bu kombinasyonun 2 önemli özelliği vardır.  

1) Porselen fincan espresso fincanıdır. Dolayısıyla yabancılara hediye edilmesi durumunda, kendi ülkelerinde de rahatlıkla kullanabilirler. Fincanın üzerinde gerçek altınla ‘rumi’ motifi uygulanmıştır. Böylece geleneksel bir Türk motifi ile otantik bir set oluşturulmuştur.  

2) Fincanın üzerindeki kapaktır. Kahve köpüğünün esas işlevlerinden en önemlisi kahvenin soğumasını engellemektir. Bu kapak kahvenin sıcak tutulmasına yardım etmektedir. Ayrıca kapağın tutamağı son derece estetik bir şekilde üretilmiştir.  

Firmalar hediye kutusuna çok önem verirler. Dörtlü Rumi Kahve + Mevlevi Lokumluk Setinin hediye kutusuyla keyifli bir sunumu vardır. Setin kutusu el yapımı karton kutudur. Kahve setinin hediye kutusunun kapağına altın varak firma logosunu basabildiğimiz için, kurumsal hediye amacına tam uyar. Böylece firmalar kendi kurumsal tanıtımlarını bu kurumsal hediye ile yapabilirler. Fincan ve tabaklara transfer baskı yöntemiyle firma logosunu da işleyebiliyoruz. Bu uygulama da firmalara kurumsal tanıtımlarında avantaj sağlıyor. Kurumsal hediye, etkinlik hediye, kurumsal tanıtım arayışında olan firmalara, Dörtlü Rumi Kahve + Mevlevi Lokumluk Seti çok güzel bir alternatiftir. Mapfre için üretilmiş, kutu kapağında altın varak logolu seti Tasarım Atölyesi bölümünde görebilirsiniz.

343c90a0-baa2-48f7-ab39-894ecfb8962d f0ccb41f-c831-46e0-8293-e832692ce89b d0cd955a-0310-4e20-8957-2f8e65c1f54f 5ccc0eec-2d8f-45f8-9909-5c32d3302abd